Dragi doktore,
    zamolila bih vas da mi odgovorite ne pitanje jer ne znam ni sama kome da se obratim. Porodila sam se pre 11 meseci bebica je bila krupna 4.550 i pri tom sam se dosta puno pocepala. Lekar me je ušio ali nije dobro tako da se mnogo grozno osećam nemam nikakvoh problema što se toga tiče ali ja se ne osećam dobro jer znam da nisam dobro ušivena neprijatno mi je mnogo kad imam odnos sa mužem ne znam da li možete da m date neki odgovor da li mogu sada ponovo da se ušijem i gde to rade molim vas odgovorite mi jer strašno se loše osećam
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 26. 06. 2009.
    • Poštovani,
      posetite nekog dobrog ginekologa u vašem gradu da vidi koji je stepen oštečenja vaše međice ili perineuma. Danas se sve može rešiti bez problema takozvanom stražnjom plastikom kojom se rekonstruiše ulaz u rodnicu. Veoma jednostavna operacija.