U procesu sam vto i osmi je dan stimulacije! Prilikom jučerasnjeg pregleda dr. mi je rekla da levi jajnik uopšte ne radi a desni ima nekoliko folikula i on je ok i da sutra uveče imamo odnose pa će u petak da vidi šta će sa nama! A sa terapijom nastavljam (menopur) i dalje! Ja je nisam ništa pitala, al se baš brinem i šta znači imati odnose u toku stimulacije!? Prvi nam je ivf, mm ima loš spermogram!
    Hvala

    Odgovoreno: 26. 06. 2009.
    • Poštovani,
      nije mi jasno da li ste u postupku ivf ili ne, menopur je vrlo skup da bi se davao za stimulaciju ovulacije pogotovo ako je loš spermogram vašeg supruga. Gotovo svakodnevno se mora raditi folikulometzrija da bi se pratio rast i razvoj folikula.