Trudna sam već 5 nedelja i ovih dana sam imala tolike mučnine da nisam mogla ustajati iz kreveta, ali jutros kad sam ustala to je nekako prošlo malo manje mi je muka sad, pa sam se uplašila da se nije šta desilo a pre 6 mjeseci sam već imala jedan spontani, pa me samo zanima šta može biti uzrok smanjenja te muke.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 11. 06. 2009.
    • Poštovani,
      sama mučnina ukoliko nije pračena povraćanjem i nije toliko zabrinjavajuća, katkada je pratilac trudnoće do 12 nedelje. Preporuka je da obroci budu količinski što manji i posle svakog obilnijeg obroka da legnete 10 minuta