Nalazi moga supruga su sledeći: 1. Broj spermija iznsi 50.000 000 2. Pokretljivost spermija oslabljena 3. Progresivno pokretljivih 35% 4. Normalnih spermija 20% 5. Patološki oblik spermije 77% dijagnoza: oligomorfospermija i oligozoospermija. Terapija proxid 2x1 recite mi da li ovakvi rezultati mogu biti uzrok mog ne ostajanja u drugom stanju?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 11. 06. 2009.
    • Poštovani, da.
      Niste naveli koliki je broj leukocita u nalazu spermograma, ako je više od 1 onda je to znak infekcije koju treba lečiti,. Da li su proširene vene testisa kod vašeg supruga. Potreban je dobar urolog.