Poštovanje,
    pisala sam vam pre izvesnog vremena, jer sam trebala da idem na inseminaciju. Uradila sam potrebne nalaze koje mi je ginekolog tražio, i svi su uredu sem hormonskog statusa. Dakle, nakon dva missed~a niko nije znao da me uputi niti da mi kaže sta je sve zaista potrebno da uradim da bi se utvrdio razlog ta dva spontana. Danas sam išla na pregled i veoma sam uplašena. Lh faktor mi je 18.5 i rečeno mi je da imam policistične jajnike. Zaista o tome ništa ne znam pa vas molim da mi kažete nešto više o tome i da li da polažem nadu da ću jednog dana ipak moći da ostanem trudna, da dobijem dete koje veoma mnogo želim.
    Pozdrav i hvala unapred!

    Odgovoreno: 11. 06. 2009.
    • Poštovani,
      da imate policistične jajnike ne bi nikada ni ostali trudni. Prema tome ta dijagnoza nije tačna, kada se missed javi dva puta treba posumnjati i na neki genetski razlog za nastanak misseda te vam preporučujem kontrolu genetičara.