Imam bakterijsku infekciju, uglavnom upalu u rodnici, za terapiju su mi propisane vagisan tablete i krema dalacin. Sve je bilo u redu do prošlog ponedjeljka, nakon seksa sa dečkom, ništa novo nismo isprobali, par uzastopnih poza, ono što uvijek radimo, počelo me svrbjeti dolje jako, i to je trajalo 3 tj. 4 dana, tada sam još stavljala vagisan, prestali smo sa sexom i sad stavljam kremu, puno mi je bolje, ne osjećam svrbež i nelagodu. Nakon tog ponedjeljka, nakon zadnjeg sexa i svega natekle su mi usne tj. povećale se, i kao da su se produžile malo prema dole, i baš blizu anusa me jako bolilo tj. peckalo na dodir i kad je pokušao penis ući bolilo me i peklo, je li to zbog upale ili tih tableta? Može li to biti zbog svakodnevnog seksa? Da je došlo do iritacije? Znalo mi se to događat da me svrbi, povećaju se usne, ali to je trajalo dan-dva (i prije seksa i dečka). Sad me počinje brinuti ne samo zbog nedostatka seksa već zdravlja i svega. Sad sam dobro, nemam problema, ali me to isto brine. I da još pitam, trebali on na pregled, možda sam mu prenjela tu bakteriju pa da je ne dobijem iznova?
    Hvala

    Odgovoreno: 11. 06. 2009.
    • Poštovani,
      verovatno je neko od vas inficiran nekim bakterijskim ili virusnim uzročnikom te treba da se obratite ponovno na pregled a do tada imajte odnose sa kondomom.