Poštovani,
    Nalazim se u 25 sedmici trudnoće međutim pojavio mi je se iscjedak boje čokolade mene intersuje da li je potrebno da idem u bolnicu i da li to može prouzrokovati prijevremeni porod, i ako se to desi kolike su šanse da djete preživi?
    Hvala

    Odgovoreno: 09. 06. 2009.
    • Poštovani,
      svaki braonkast iscedak je znak prevremenih kontrakcija, pretećeg pobačaja ili prevremenog porođaja i zahteva da se javite vašem ginekologu kako bi vam dao lekove za sprečavanje pomenutih tergoba. Dakle što pre kod ginekologa ili u bolnicu.