Poštovani,
    Porodila sam se pre mesec dana, na porođaju mi je urađena epiziotomija, grlić se pocepao. Ranu si mi sanirali i rekli da bi trebalo da se očistim. Međutim ne krvarim niti sam krvarila. Da li postoji neka opasnost po moje zdravlje?
    Hvala

    Odgovoreno: 09. 06. 2009.
    • Poštovani,
      tokom 6 nedelja posle poroda izlaze lohije i to je proces epitelizacije i čišćenja rane na materici. Moja vam je preporuka da odete do ginekologa da bi se videlo da nije ostala neka štrajfna ili gaza u vagini posle šivanja rascepa grlića materice.