Poštovani,
    već skoro mesec dana mi kasni menstruacija, posumnjala sam na trudnoću, uradila ultrazvuk i nije u pitanju trudnoća. Doktorka mi je rekla da ukoliko ne dobijem za nedelju dana, da se ponovo javim. Rekla je i da je moguće da je neki hormonalni poremećaj. Šta bi moglo da bude uzrok ovolikog kašnjenja menstruacije i da li može da bude opasno? Koji je vaš savet? Inače imam 23 godine, nisam jos uvek rađala i do sad sam imala prilično uredan menstrualni ciklus i nikakve ginekološke probleme.
    Hvala

    Odgovoreno: 09. 06. 2009.
    • Poštovani,
      najverovatnije je poremećaj menstuacionog ciklusa nastupio kao posledica stresa, promene klime, putovanja, nekog bolesnog stanja. Javite se vašem lekaru da vam ordinira terapiju kako bi dobili menses, bolje će te se osećati.