Žena mi je operisala bruh pre 14 meseci pored pupka sa njene leve strane a izgleda da se on opet pojavio ko zna od kada. Ali nije to pitanje nego ona je zatrudnela i bruh ponovo izlazi na isto mesto gde je i operisan a sada je već veličine jajeta. Šta raditi, a ona je 7 nedelji i 3dana? Kada je bila kod ginekologa i rekla za bruh on je rekao nema veze, a danas je bila kod hirurga preko veze a nije dao nikakav papir da smo bili nego je rekao: ako se uklešti vi onda dođite. A nju već sada boli i počinje stomak da peče na tom mestu i šta raditi? Po vama zadržati ili skinuti dete? Molio bih vas za vaše mišljenje pod hitno

    Odgovoreno: 09. 06. 2009.
    • Poštovani,
      mislim da je moguće zadržati trudnoću ako vi to želite. Postoje pelote za bruh koje se mogu postaviti. Moja vam je preporuka da potražite nekog ozbiljnijeg hirurga, jer pacijent ne sme reponirati kilu, zato što pri reponiranju može doći do prskanja creva.