Poštovani,
    Zahvaljujem se na prethodnom brzom odgovoru, ali bih zamolila za jedno pojašnjenje. Nisam toliko zabrinuta zbog pojave anemije, koliko zbog mogućeg uzroka produženog krvarenja. Glavno pitanje je da li su produžena krvarenja izazvana pcos, tj. da li se mogu opravdati tom dijagnozom, ili je potrebno da tražim od svog lekara da utvrdi da li postoji neki drugi razlog za to. Inače, idem na redovne preglede, kolposkopski pregled i papa test su rađeni pre oko 4 meseca i nalazi su bili uredni, a produženo krvarenje je i tad postojalo. Unapred se zahvaljujem na odgovoru.
    Puno pozdrava.

    Odgovoreno: 06. 06. 2009.
    • Poštovani,
      mislim da sam vam u potpunosti odgovorio na to pitanje, verovatno postoji uz pomenuti sindrom još neki hormonalni poremećaj koji dovodi do produženih krvarenja, te uz još jedan kvalitetan ultrazvučni pregled trebalo bi se obratiti i endokrinologu