Poštovani,
    imam 27 god. I često bolujem od gljivičnih infekcija vagine. U tim slučajevima za terapiju dobijam vaginalne tablete. Posle terapije 4-5 meseci ponovo se pojavljuju simptomi. Interesuje me šta bi trebala da uradim da se definitivno izlečim? Da li je to uopšte moguće? Kako da pojačam svoj imunitet?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 05. 06. 2009.
    • Poštovani, preporuka je da uzmete i perianalni bris i da date i stolicu na gljivice, obično postoji negde fokus za infekciju. Imuni sistem pojačajte vitaminima kao npr centrum tbl 1x1