Poštovani,
    imala sam skoro kiretažu, ali mi je ostao mali deo posteljice, pa su morali da ponove, sada u materici imam krvi koju moje telo neće da izbaci, i pijem neke kapi. Da li to može da se odrazi na to da li ću imati decu? Ovo mi je bila prva trudnoća i plod mi je uginuo.
    Hvala

    Odgovoreno: 04. 06. 2009.
    • Poštovani,
      moja vam je preporuka da uzmete obavezno antibiotik posle te revizije recimo ciprocinal a od 5oo miligrama 2x1 tabletu 7 do 10 dana i metilergometrin kapi 3xpo 10 kapi,. Mirovanje dva do tri dana i očekivati je da sve bude uredu, iza prvog redovnog mensesa koji će se javiti od 30 do 45 dana nakon druge intervencije otiđte na kvalitetan ultrazvučni pregled.