Zdravo,
    imam 24 godine. Prošle godine pila sam kontraceptivne pilule yasmin, i protekla 3 meseca sam pravila pauzu od njih. Sad sam opet počela da pijem pilule, ali logest, jer mi ih je lekar preporučio (zbog onog smrtnog slučaja devojke koja je koristila yasmin). Već mi je 12ti dan ciklusa, a meni krvarenje nije prestajala, zapravo svaki dan bilo je po malo sukrvice (poslednjih 7 dana). Da li je i to normalno i da li sam pod zaštitom sve vreme?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 03. 06. 2009.
    • Poštovani,
      to se dešava kod niskodozažnih kontraceptivnih pilula, nastavite da pijete pilule i verovatno će se ta situacija smiriti kod uzimanja druge kutijice, zaštičeni ste od neželjene trudnoće