Poštovani dr,
    imam 28 godina. U proteklih godinu dana imala sam dva spontana, prvi prošle godine u maju mesecu, bila je mala trudnoća i izbacila sam plod sa menstruacijom, a drugi pre dve nedelje, trudnoća je bila stara dva i po meseca, bio je mrtav plod! Molim vas recite mi koje sve testove, analize trebam da uradim da bi saznala zašto mi se to dešava i da bi počela da se lečim. Inače test na hlamidiju mi je u redu.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 03. 06. 2009.
    • Poštovani,
      treba da uradite torch analize, moja vam je preporuka da se javite i na genetski pregled, budući da iza 2 spontana pobačaja i to misseda, dakle odumrlog ploda treba posumnjati i na genetski faktor,