Poštovani,
    molim vas da mi pomognete, menstruacija mi je trajala 5 dana i svih 5 dana umesto krvi izlazio mi je braon iscedak, samo da napomenem da nije bilo obilno kravarenje. Šta bi to moglo da bude? U martu sam bila na redovnoj kontroli kod ginekologa i svi nalazi su bili u redu, imam 25 godina i jednu trudnoću normalnu.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      ne mora biti ništa patološko, važno je da se javilo na vreme, i verovatno u tom ciklusu niste imali ovulaciju pa je menses bio oskudniji. Ukoliko bi se to ponovilo javite se na jedan kvalitetan ultrazvučni pregled.