Zdravo,
    imam problem, nikad do sada mi nije kasnila menstruacija inače uvijk dobijem prije, a sada mi već 2 dana kasni, radila sam test koji je bio negativan, imala sam odnos ali nije bilo ništa toliko ozbiljno no ipak nikad se ne zna. Molim vas da mi odgovirite hitno je
    Hvala

    Odgovoreno: 03. 06. 2009.
    • Poštovani,
      iz razno raznih razloga menses može da zakasni par dana ali to nije ništa nenormalno, ako ne dobijete za dva do tri dana uradite beta hcg iz krvi i taj nalaz će vam pokazati da li ste trudni ili ne.