Poštovani,
    Moja devojka ima jedan problem pa bih vas zamolio za pomoć. Izgleda da ima neku infekciju na vagini, simtomi koji se pokazuju su druga boja sekreta, žućkasto-braon i ponekad bol u delu ispod stomaka. U čemu je problem, šta treba da uradi?
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      ukoliko je braon to je znak krvavljenja najverovatnije iz materice, da li ste imali odnose u toku menstruacionog ciklusa, opisana simptomatologija govori u prilog endometritisa, odnosno upale sluznice materice, te bih joj preporučio poset ginekologu. Pozdrav