Poštovani,
    Imala sam pobačaj u 22 nedelji trudnoće zbog intauterinalane smrti ploda. To je bilo pre 3.5 meseci. Uradila sam torch i rezultati su sl: rubella igg 32.0 rubella igm 0.4 cmvigg 265.0 cmv igm 0.5 heppes simplex i-hsvi igg 42.0 igm 9.0 herpes simolex ii-hsvii igg 3.6 herpes simplex ii-hsvii igm 7.0 toxoplazma igg 1.0 toxoplazma igm 113.0 recite mi šta je u pitanju i šta raditi dalje?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      verovatno imate infekciju toksoplazmozom, te vam preporučujem da uradite reakciju na aviditet na toxoplasmosu i sa tim nalazom da se javite infektologu.