Poštovani!
    Trudna sam 12+3 nedelje. Bila sam na ultrazvuku i ovo su mjere, bpd-19.6mm, ac-57.3mm, fl-8.1mm, epw-60g. Molim vas recite mi da li su to dobre veličine djeteta za tu fazu trudnoće?
    Hvala

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      od 11 do 14 nedelje se radi ekspertni ultrazvuk gde se meri vratna brazda ili nuhalna translucencija, prikaže protok kroz ductus botall, uzmu dva biohemiska markera u krvi a to vama očito nije urađeno tako da to nije kvalitetan nalaz za tu nedelju trudnoće.