Poštovani,
    pišem treći put ovo pitanje ali nema odgovora. Molim vas za odgovor. Čula sam strašne priče o kondilomima interesuje me koliko su opasni pri porođaju. Imam ih samo na ulazu u vaginu nekoliko i moja doktorka kaže da to nije strašno ni malo. Maže mi ih tečnim azotom ali ne prolaze. Šta da radim.
    Hvala

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      kondilomi su virusnog porekla i izazvani su većinom humanim papiloma virusom. Treba ih obavezno odstraniti mada se mogu ponovno javiti kada padnu imunološke snage organizma. Porod se obično završava carskim rezom da se ne bi beba inficirala.