Poštovani,
    U 23 sedmici sam trudnoće mene intersuje da li beba osjeti razgovor. Imam pojačano bijelo pranje da li to može prouzrokovati prijevremni porođaj?
    hvala

    Odgovoreno: 28. 05. 2009.
    • Poštovani,
      vibracije govora i muzike, buke i slično se prenose i do ploda koji to oseti i čuje. Belo pranje, treba uzeti vs i prema grupi sekreta ordinirati terapiju, zato što kao posledica upale rodnice može doći do upale plodnih ovojaka, prevremenog prsnuća vodenjaka i prevremenog poroda.