Veliki pozdrav.
    Prije 3 godine rodila sam djete prvo prirodnim putem sada bih željela da opet rodim ali mi se neda u zadnja tri mjeseca krvarim i po dva puta u mjesecu išla sam ginekologu al kažu da je sve u redu šta treba da uradim da bih zatrudnila u skorije vrijeme Unapred hvala

    Odgovoreno: 28. 05. 2009.
    • Poštovani,
      prvo treba ustanoviti zbog čega krvarite tako učestalo. Treba uraditi jedan kvalitetan ultrazvučni pregled da bi se videlo zbog čega krvarite, a za to postoji razlog. Kada to ustanovite javite se pa će mo vam dati preporuku za stimulaciju ovulacije, Pozdrav