Poštovani doktore,
    od kako mi je devojka a sada žena ostala u drugom stanju mi ne vodimo ljubav (ne spavamo) za 2 dana ulazi u 3 mesec. Mi od tada zbog straha da nešto ne naškodimo bebici nemamo seksualni odnos. Da li je to ispravno i da li se uopšte sme voditi ljubav u trudnoći, kad i u kom periodu?
    Hvala

    Odgovoreno: 28. 05. 2009.
    • Poštovani,
      možete imati odnose bez problema ukoliko je trudnoća bez komplikacija, tj bolova, krvarenja. Odnos imati u bočnom položaju ili vaša supruga gore ali ne u klasičnoj ili nekoj drugoj poziciji.