Poštovani,
    Posle 40-dnevnog krvarenja mi je urađena explorativna kiretaža posle koje sam krvarila još 12 dana. Na patohistološkom nalazu je pisalo polip. Sada nakon nepunih mesec dana dobila sam ciklus koji traje 10 dana i ne deluje kao da će stati. Da li je normalno da toliko dugo krvarim i koliko se još dana toleriše.
    Hvala

    Odgovoreno: 28. 05. 2009.
    • Poštovani,
      nije normalno da tako dugo krvarite, pošto je phd pokazao da se radi o dobročudnom polipu potrebno je da se javite vašem ginekologu kao bi vam preporučio hormonalnu terapiju koja bi zaustavila krvavljenje.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #29982

    • Imala sam krvarenje 20 dana nakon cega mi je uradjen aexplirativna kiretaza, ali i nakon toga krvarim evo tri dana. . . . Da li je normalno da nakon kiretaze krvarim?