Poštovani,
    Ne znam da li je ovo pravo pitanje za vas ali bih voljela da mi odgovorite? Prije 8 god. operisala sam fibroadenom dojke, koji je bio preko 3 cm, i tada su mi ustanovili da imam i displazne promjene. U to vrijeme to nije bila tako česta pojava kao danas, pa su mi predložili operaciju za svaki slučaj. Danas posle 8 god ja ponovo imam fibroadenom i to ne jedan već tri koje redovno kontrolišem. Doktor kod kojeg idem na redovne kontrole mi je rekao da se ne opterećujem. Zanima me šta bih mogla da pijem od vitamina ili nesto drugo kako bih nekako mogla da utičem na njihov rast i sl. jer dosta mojih prijateljica ima fibroadenome i piju vitamin e. Interesuje me vaše mišljene?
    Puno pozdrava.

    Odgovoreno: 28. 05. 2009.
    • Poštovani,
      moja vam je preporuka da svakih 6 meseci idete na ultrazvučni pregled i da uradite ca-15/3 antigen koji će vam ukazati da li su opisane promene dobroćudne, granične ili zloćudne. Možete uzimati vitamine bez problema.