Poštovani,
    na redovnom pregledu kod ginekologa utvrđena mi je iiib grupa sekreta. Moj doktor kaže da je to u redu i nema terapije ali na moje insistiranje da mi je pojačan sekret i to mi smeta dao mi je vaginalete ginodaktanol. Da li postoji još nešto što bih mogla koristiti da se sekret smanji? I šta tačno znaci ta oznaka b u iii grupi, koliko je opasna?
    Hvala

    Odgovoreno: 28. 05. 2009.
    • Poštovani,
      to su štapićaste bakterije koje se ne prenose polnim putem, uzmite neo penotran vaginalete koje se uzimaju 2 puta dnevno i to ujutro 15 minuta pre ustajanja i uveče pred spavanje,