Poštovani,
    počela sam sa merenjem bazalne temperature i šaljem vam grafikon. Mene interesuje da li je sve u redu i da li ovaj program koji sam preuzela sa interneta dobar i tačno određuje ovulaciju?
    Hvala

    Odgovoreno: 28. 05. 2009.
    • Poštovani,
      ukoliko želite da pratite da li imate ovulaciju ili ne treba da se uradi folikulometrija, dakle ultrazvučno da se vidi 11 dana od prvog dana ovulacije da li se u jajniku nalazi vodeći ili dominantni folikul. Tada se kroz još jedno merenje može reći kada ciljano imati odnos kojim bi ostali trudni.