Poštovani,
    Bila sam u šestoj nedelji trudnoće, imala sam manje bolove u stomaku. Nedelju dana posle posledjeg pregleda, doktor mi je saopštio da ne vidi plod i da je uginuo. Zakazan mi je abortus. Da li je u redu to što je proslo više od 5 dana i kako je moglo to da se desi. Da napomenem, nedelju dana pre pregleda imala sam veliki stres, da li je to možda uzrok? Da li sam izbacila bebu?
    Hvala

    Odgovoreno: 25. 05. 2009.
    • Poštovani,
      stres je najveći neprijatelj trudnoće, mada postoje jos mnogobrojni razlozi zbog kojih je došlo do poremećaja trudnoće. Ukoliko ste krvarili postoji mogućnost da ste i izbacili plod. Bez krvarenja to je nemoguće.