Poštovani,
    Imam 27 godina i 3 god. sam u braku, nemamo još uvek dece. Poslednjih par meseci imam bolove prilikom odnosa i veoma mi je suva vagina, uradila sam pregled i briseve kao i uz i sve je u redu. Šta da radim i da li je možda nervoza uticala na to jer sam jako nervozna u poslednje vreme.
    Hvala

    Odgovoreno: 25. 05. 2009.
    • Poštovani,
      verovatno nervoza i stres utiču da ne ostajete trudni. Pokušajte sa odnosima od 11 do 16 dana od prvog dana menstruacije, pa ukoliko za 6 meseci ne ostanete trudni javite se vašem ginekologu. Uzmite kantarion vaginalete da vam vrate elastičnost rodnice. Pozdrav