Poštovani,
    Mojoj devojci su prepisali dva puta antibiotik gentamicin injekcije zbog infekcije. Svi rezultati su negativni. Sada i dalje ima peckanje i svrab, pa smo saznali da mora da koristi neke probiotike da bi obnovila vaginalnu floru. Zanima me koji su to probiotici, kakva je ishrana pogodna za lečenje, i koji antibiotik sledeći put da koristi ako se ponovo infekcija vrati, jer smo čuli da je gentamicin jako štetan?
    Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 28. 05. 2009.
    • Poštovani,
      niste naveli zbog koje infekcije je primala gentanmicin amp. Može da koristi laktogyn tbl da bi obnovila vaginalnu floru. Da li je radila ispitivanje na herpess genitalis. Zbog pečenja u rodnici ja bih vam to preporučio da uradite.