Poštovani doktore,
    imala sam pobačaj prošlog jula. Od tad vučem kandidu koju sam napokon zalečila prošlog meseca. Već mesecima ne jedem slatko zbog kandide. Poslednjih nedelju dana mi se javlja glavobolja i blaga vrtoglavica, ne znam da li to ima veze sa šećerom ako je nizak? Ne znam da li je značajno da pomenem da 10 dana pijem folnu kiselinu 2,5 mg dnevno, da li to može da ima neke veze? Da li trebam da uradim neke analize?
    Hvala

    Odgovoreno: 28. 05. 2009.
    • Poštovani,
      izmerite krvni pritisak, prekontrolišite krvnu sliku i obavite jedan internistički nalaz. Da li ste uradili u dijagnostici šečerne bolesti ogtt.