Poštovani.
    Pišem vam po drugi put, nisam baš najbolje shvatila vaš odgovor, nije mi jasno šta znači insuficijencija žutog tela, da li je to pobačaj. Sekret mi se javlja već dva dana kao neka sukrvica. Zanima me da li ću uskoro dobiti menstruaciju.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 21. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Insuficijencija znači rano propadanje žutog tela, i to dakle nije pobačaj, te se kao posledica toga javljaju vaše tegobe. Treba da dobijete menstruaciju a ukoliko je ne dobijete za desetak dana uradite beta hcg iz krvi da bi ste videli da li ste trudni.