Poštovani,
    Patološko-histološka dijagnoza rezultata koga sam danas uzela je residua graviditatis-decidua i resice horiona. Svemu ovome je predhodio prvo prekid trudnoće zbog uginulog ploda pa nakon 27 dana kiretaža zbog preobilnog krvarenja, klinička dg. st. post curettagae am 1 pp missed ab. Rvf residua, recurettagae. Kiretman cavumauterusa. Zanima me kakvi su rezultati jer još nisam odnela rezultat svom ginekologu?
    Hvala

    Odgovoreno: 21. 05. 2009.

Komentari na pitanje: #29407

    • Tamara Milosavljevic 03. 03. 2023.

      Nakon izvrsene kiretaze, uzet mi je uzorak za ph. Nalaz loji je stigao je da je uzorak makroskopski sundjerasto-tkuvan sadezaj. A patohistoloski nalaz residua graviditatis horionsks resice i decidua. Zanima me sta znaci taj nalaz?