Poštovani doktore,
    Ovako, događa mi se nešto čudno, ponekad mi se dogodi da imam krvarenje kad ne trebam da dobijem tj. ranije ali nije reč o obilnom krvarenju nego eventualno jedna kap. Koja i ne izgleda kao čista krv nego kao roze bordo i tako nešto pomješano sa bjelim pranjem. To se jako retko događa ali me ipak zanima zbog čega je to. Inače odnose imam redovno, a dobija tu i tamo otprilike na vreme. Zanima me zašto mi se to pojavljuje.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 19. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno se radi o ranom propadanju odnosno insuficijenciji žutog tela, a lepo ste primetili da se to ne javlja u svim ciklusima, već samo povremeno, jer svi ciklusi nisu plodni ciklusi sa ovulacijama.
      Pozdrav.