Poštovani,
    Imam stalan partner i već 3 meseci nam se dešava ista stvar. Često mene češa deo oko vagine, i beli sekret je sve česti i česti. Al kod njega se javlja drugi problem istovremeno. Njegova kožica na vrat od samog penisa je suva, napukla i često njega boli to ili peći. Evo sad mu se javila i mala pluskavica pod koze na sami penisov vrv. Zelim da znam jer problem kod oboje? I jel postoji neki lek niki mast il nešto drugo šta treba da upotrebljavamo. Pri samom seksu mi ne upotrebljavamo perzervative. Odgovor mi je vrlo potreban jer imam samo 18 godina a moj partner 22.
    Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 13. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o gljivičnom oboljenju kod oba partnera mada dijagnostički može da bude i herpes genitalis,. Pokušajte terapiju sa canesten 3 vaginaletama, svako veče duboko u rodnicu aplicirajte jedan čepić, tri noći a vaš partner da koristi canesten cremu i da maže predeo glavića ujutro i uveče 2 nedelje, ako se to ne snmiri javite se ginekologu.
      Pozdrav.