Poštovani,
    pre par dana, bila sam na redovnoj ginekološkoj kontoli. Što se nalaza tiče, spoljašnja genitalija-u predelu perineuma, perianalbo i obe glutelne regije brojni šiljasti kondilomi. Pod spekulima je nalaz uredan. Koloskposki nalaz- ectopio pvu incipiens. Palaptorni ginekološki nalaz je uredan. Nalaz ultrazvuka je u redu.  Interesuje me vaš savet za dalje! Pored ovoga, htela bih da vas pitam, na koji način je moguće povećati plodnost, imam dečka, 5 meseci radimo po pitanju bebe, ali ništa se ne dešava! Da li je moguće, da psihičko stanje oba partnera utiče na mogućnost ostajanja u drugom stanju? Postoje li neke pilule koje bi mogle da dovedu do povećanja plodnosti? Molim vas, da mi pomognete!
    Unapred, veliko hvala!

    Odgovoreno: 12. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Pod broj jedan odstanite što pre kondilome jer se veoma brzo šire, uradite pcr na humane papiloma viruse pa tek nakon toga razmišljajte o trudnoći.