Poštovani,
    imam 25 godina, počela bih da koristim neke pilule za kontracepciju, inače imam jedno dete, mršava sam, pa koje bi mi najviše odgovarale? Da li je moguće ugojiti se od nekih i koje su?
    Hvala

    Odgovoreno: 06. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Da bi se počele koristiti kontraceptivne pilule morate se javiti vašem ginekologu da se urade sledeće pretrage: ginekološki pregled, papa bris, pregled dojki, hepatogram i koagulogram pa tek nakon toga, ako su nalazi uredni smete koristiti tablete. Setite se smrtnih slučajeva u Hrvatskoj kada su devojke na svoju ruku bez saveta lekara uzimale tablete.