Poštovani,
    Pojavili mi se na v elikim usnicama, i u blizini otvora vagine, kao mali plihovi, neki bele boje, a neki se osete samo na dodir! Nisu ispupčeni niti su potkožni, stvarno ne znam kako da objasnim! Ako pokušam da stisnem, desi se da mi izadje kao maleno zrno iz toga, ali ne iz svakog! Pojavilo mi se pre oko nedelju dana, a u unutrašnjosti vagine osećam iste te izbočine, nekoliko njih! Ne svrbi, ne peče, sekret nije loš. Kolike su mogućnosti da nisu kondilomi, i šta bi moglo da bude! Ići ću naravno kod ginekologa, ali bih da se psihički pripremim!
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 06. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Najverovatnije se po opisu radi o kondilomima ali može se raditi i o h erpes genitalisu. Moja vam je preporuka da se što pre javite ginekologu kako bi se opisane promene mogle lečiti. Ne istiskajte sami.