Poštovani,
    Molim Vas pomozite mi! Juče sam bila kod ginekologa i ustanovila mi je sitne kondilome, kako ih izlečiti i koliko je to opasno po mog partnera i mene? I kada se izleče kako nastaviti sa seksualnim životom? Prepisala mi je macmiror complex, hoće li pomoći? Molim Vas za što brži odgovor, jer zaista nemam mira, nikad nikakvih problema nisam imala, pa me je sad preveliki strah!
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Kondilomi se prenose polnim putem
      i treba da se leče. Moja Vam je preporuka da uradite i kolposkopiju da bi se videlo da li ih ima i na grliću materice i u forniksima, dakle dnu materice. Uradite i pcr na papiloma viruse.
      Pozdrav.