Poštovani,
    Imam 17 godina i nevina sam. Planirala sam da spavam sa dečkom ali jednom kad smo pokušali ja mu nisam dala da uđe jer me je peklo. Ja znam da je to nešto normalno ali me zanima da li postoji neki način da se taj bol ukloni? Da li ima nešto što bi mogla da popijem da ne osetim ili bar manje osetim taj bol, jer ja stvarno želim da budem sa njim ali čim me malo zaboli ja prekinem.
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 05. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Eventualno uzmite kremu panthenos sa anestezinom i namažite ulaz u rodnicu 15 minuta pre odnosa. I vi budite gore i polako uvedite polni organ i manje će Vas boleti.
      Pozdrav.