Poštovani,
    Zanima me šta znači kada se kaže da postoji upala sluzokože materice? Tačnije, da li se može videti na ultra zvuku sondom da postoji upala, koji su simtomi, kako dolazi do upale sluzokože materice, kako se leči, i koje su eventualne posledice (ako postoje)?
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 05. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Upala se manifestuje sukrvavim ili smeđkastim iscedkom iz Vagine, bolom u donjem delu stomaka, lako povišenom temperaturom. Leči se se antibioticima i kapima za skupljanje materice.
      Pozdrav.