Poštovani,
    Prije 8 godina sam se porodila carskim rezom i dobila bliznakinje, i to nakon prvog odnosa. Već 3 mjeseca pokušavam da ostanem trudna al nikako da uspem. U međuvremenu sam imala neke manje upale jajnika, ima li to kakve veze, postoji li mogućnost da mi moj ginekolog odredi plodne dane.
    Unaped zahvalna!

    Odgovoreno: 30. 04. 2009.
    • Poštovani,
      U stabilnim ciklusima od 28 do 30 dana plodne dane je očekivati od 11 do 16 dana, računajući od prvog dana menstruacije. U tom periodu imajte odnose i ako za 6 meseci ne ostanete trudni javite se Vašem ginekologu.
      Pozdrav.