Poštovani,
    Imam 23 god i prvi put sam bila kod ginekolga, gde mi je ustanovljeno da imam ranicu na materici. Doktor mi je rekao da sam dobila ranicu od jake ovulacije i predložio mi da spalim. Mene zanima da li je moguće dobiti od ovulacije ranicu i da li je bolje da to spalim. A zanima me da li mogu da posle mesec dana spaljivanja imam normalno odnos?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 30. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Od ovulacija ne možete dobiti ranicu na grliću materice. Može se lečiti lečenjem upalnog procesa rodnice i ekt om dakle spaljivanje, laserom, tečnim azotom, radiotalasima i slično. Uglavnom je treba lečiti.
      Pozdrav.