Poštovani,
    Nekoliko meseci unazad pijem letrox. Endokrinolog mi je rekao da sada mogu da planiram trudnoću ali me jako brine to što već 3 ciklusa unazad dobijam na 16 dana. Ginekološki je sve u redu, kao i nalaz štitne žlezde. Menstruacija je normalna, traje 5 dana. Počela sam i sa uzimanjem folne kiseline, a sa zatrudnjivanjem smo počeli 19.05. Možete li mi reći šta može biti uzrok tome i šta da radim ako mi se i posle ove menstruacije ponovi da opet dobijem za tako kratko vreme?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 30. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Menstruacioni ciklus ne sme da bude kraći od 25 dana te Vam stoga savetujem da se javite Vašem ginekologu. U ciklusima koji su kraći od 25 dana ne možete ostati trudni.
      Pozdrav.