Počituvana dr.
    Imam dve prasanja. Momentalno sum vo 27 nedela na bremenost. Me interesira 1. Dali e štetno da koristam sekojdnevno šumeći tableti mg, bidejki imam grčevi vo nozete, posebno noke? Ili nekoja zamena za toa. . I 2. Imam candida, koristam canesten krem, ama nekako nema efekt, inače uredna mokraća, me interesira dali e dozvoleno da se koristat vaginaleti canesten, ili nekoi dr?
    Vi blagodaram.

    Odgovoreno: 30. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Magnezijum možete koristiti u trudnoći. Za kandidijazu možete koristiti gynodactanol vaginalete 7 noći po jednu vaginaletu, ili canesten 3 vag,
      Pozdrav.