Poštovani,
    Kako se sve mogu izlečiti kondilomi, koji su to načini i da li je bolno lečenje, i kada se počne sa lečenjem za koje vreme se mogu odstraniti? Šta je izazvalo da se oni pojave, znam da se prenose seksualnim putem ali šta je sve uzrok da se oni pojave?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 28. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Kondilomi se prenose polnim putem a nastaju kao posledica infekcije humanim papiloma virusima. Postoje razne metode za odstranjenje kondiloma, sve su djelotvorne i treba ih što pre odstraniti jer se veoma brzo šire.
      Pozdrav.