Poštovani doktore,
    Imam 19 godina i ceo život se borim sa jako bolnim menstruacijama. Za 2 nedelje idem na ekskurziju i trebalo bih da dobijem menstruaciju. Da bih je odložila, pošto su bolovi stvarno nepodnošljivi čula sam za lek primolut norom. Molim Vas da mi kažete da li mogu da ga koristim, kako i da li je štetan?
    Hvala!

    Odgovoreno: 28. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Radze uzmite Orgametril tbl od 5 mg 3 do 5 dana pre očekivane menstruacije i tokom celog  vremena ekskurzije i to 2x1 tabletu. Kada se vratite sa ekskurzije prestanete piti lek i za 2 do 3 dana će te dobiti menses.
      Pozdrav.