Poštovani,
    Imam 19. godina i želim da počnem sa korišćenjem kontracepcijskih pilula diane35, moj ginekolog mi je rekao da bih mogla njih da pijem jer želim da smanjim maljavost. Radila sam hormonsku analizu i svi hormoni su mi u redu, ništa nije povećano. Mene zanima da li ove pilule mogu imati neke neželjene efekte i da li je istina da one nisu baš dobra kontracepcijska zaštita kao i to da li je istina da se od njih smanjuje seksualna želja?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 24. 04. 2009.
    • Poštovani,
      One su prvenstvenonamenjene pacijentkinjama sa policističnim jajnicima, ženama sa povećanom maljavosti i aknama. Pre početka upotrebe diane 35 uradite pregled dojki, hepatogram i koagulogram.
      Pozdrav.