Poštovanje doktore,
    Moja situacija je komplikovana, iza sebe imam 4 IVF, glavni problem je loš spermogram ili azzospermia. U nijednom od 4 tretmana nije došlo do trudnoće. Međutim u zadnjem postupku IVF, dr je rekao da jajne stanice nisu bas najboljeg kvaliteta. Pa bi moje pitanje bilo da li se kvalitet jajnih stanica može poboljšati? Ako može, koje lekove ili vitamine bi trebalo koristiti. Molim za odgovor. Ja imam 22 god, a muž 28.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 23. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno nije izabran dobar protokol stimulacije. Mislim da nije problem u vama već u vašem suprugu. Kako su dobijeni spermatozoidi, biopsijom ili slično?